Fotograf Tomasz Grundkowski

Fotografia artystyczna to moja pasja którą chcę się dzielić współpracując z moimi klientami.

Efektem moich sesji zdjęciowych są profesjonalne zdjęcia które oddają ducha miejsca, podkreślają atuty i wydobywają niewidoczne na pierwszy rzut oka piękno i emocje.

Efektem moich sesji zdjęciowych są profesjonalne zdjęcia które oddają ducha miejsca, podkreślają atuty i wydobywają niewidoczne na pierwszy rzut oka piękno i emocje.

Jako zawodowy fotograf gwarantuję Państwu najwyższy poziom usług i zadowolenie z ich efektów, wysoki poziom techniczny moich prac zadowoli najbardziej wymagających koneserów. Korzystając z moich usług otrzymają Państwo profesjonalne zdjęcia które będą cennym nabytkiem zarówno w rodzinnym albumie jak i na stronie internetowej czy w katalogu. Spełnienie oczekiwań moich klientów jest dla mnie kluczowe o czym przekonają się Państwo sami.

Fotografia pozwala nam cofnąć się do najpiękniejszych chwil i miejsc. Zdjęcia upamiętniające nasze przeżycia powinny jednak pokazać więcej, niż tylko to co widoczne na pierwszy rzut oka – powinny wydobyć emocje towarzyszące tym ulotnym chwilom. Oferowana przeze mnie fotografia artystyczna da Państwu możliwość oglądania i odczuwania tych momentów przez lata.

Szeroka oferta którą do Państwa kieruje obejmuje: profesjonalne fotografie ślubne, portrety, zdjęcia reklamowe, sesje wnętrz i architektury.

Moje fotografie ukażą wszystko, co chcieliby Państwo przekazać ich odbiorcom i to z zachowaniem najwyższego poziomu estetyki. Oferuję pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość wykonanych prac, efekty moich sesji zdjęciowych oddadzą piękno i charakter z zachowaniem pełnej naturalności.

Jeśli chcą Państwo aby Wasza sesja była wyjątkowa i niebanalna – zapraszam do skorzystania z moich usług!

Swoją ofertę kieruję głównie do Państwa z północnej i zachodniej Polski, głownie z takich miast jak: Koszalin, Szczecin, Słupsk, Kołobrzeg, Szczecinek czy Piła. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że jestem otwarty na propozycje z całego kraju.